In-Cosmetics Global 2023: co nowego u naszych dostawców

Protec Ingredia na In-Cosmetics 2023
Wiosna już zawitała w przyrodzie, podobnie jak w branży kosmetycznej na całym świecie. Poniżej znajduje się zapowiedź naszych ekscytujących premier i informacji o nowych składnikach.

Wystawiamy się w Barcelonie na stoisku L11 i dzielimy przestrzeń z naszą siostrzaną firmą ProTec Botanica. Zapraszamy do odwiedzenia Davida, Andy’ego i Deana!

W czasie targów zapraszamy na spotkania z naszym zespołem, z chęcią przedstawimy Cię naszym partnerom.
Co nowego u naszych dostawców?
Cargill Beauty – stoisko M80

Cargill Beauty ma trzy nowe premiery i nowe dane dotyczące gumy sclerotium, karagenianów i Floramac 10.

BotaniButter™ to kremowy emolientowy ester woskowy pochodzenia naturalnego, który poprawia nawilżenie skóry, wspiera ochronę i przyspiesza odbudowę bariery skórnej.

CocoaDesign™ to seria dwóch estrów kakaowych w 100% pochodzenia naturalnego i pozyskiwanych w sposób zrównoważony, które zapewniają wyjątkową teksturę i korzyści sensoryczne w różnych zastosowaniach kosmetycznych.

CocoaDesign™-S to bogata tekstura o wyjątkowej świeżości, która „wtapia się” w skórę, pozostawiając lekką, delikatną warstwę.

CocoaDesign™-L to miękczający, gładki, jedwabisty w dotyku lekki i suchy olej, podobny do silikonu o niskiej lepkości.

Znajdziesz je wszystkie w Strefie Innowacji!
Cetpro – stoisko L11

W naszym asortymencie Cetpro pojawiło się kilka nowych produktów:Cetpro MLT (melatonina) silny przeciwutleniacz.

Cetpro HA-CAT (hialuronian hydroksypropylotrimoniowy) aktywny składnik nawilżający włosy.

Cetpro VP4 (trokserutyna) składnik aktywny o wielu właściwościach przeciwstarzeniowych.
CODIF Technologie Naturelle – stoisko AE50

CODIF Technologie Naturelle wprowadzi na rynek J-Dermist, antygrawitacyjny składnik aktywny, który odbudowuje macierz komórkową i połączenie skórno-naskórkowe. J-Dermist odnawia włókna skóry, pomagając jej lepiej opierać się grawitacji.
Innovacos – stoisko S31

Innovacos z dumą przedstawia Plant C Stem Bamboo, aktywną pielęgnację włosów opartą na hodowli komórek macierzystych z pędów Phyllostachys pubescens, która wzmacnia włosy i zmniejsza ich wypadanie. Więcej informacji będzie można znaleźć w Strefie Innowacji.
Micro Powders, Inc. – stoisko AM41

Firma Micro Powders, Inc. nie może się doczekać, żeby przedstawić Państwu swoje nowe produkty naturalne.

Celscrub 20: Naturalny przejściowy środek złuszczający, który dodaje efekt WOW do peelingów, mydeł, balsamów i nie tylko. Początkowo złuszcza, a następnie stopniowo zanika. Nie zawiera mikroplastiku.

Naturecel 750: Naturalny drobny puder do najlepszego w swojej klasie miękkiego ogniskowania i wypełniania linii. Idealny zamiennik talku, zapewniający luksusowe, jedwabiste odczucie sensoryczne!
Oat Cosmetics – stoisko AG10

Oat Cosmetics będzie podkreślać swoją najnowszą premierę, Rejuvaveen.

Rejuvaveen to holistyczna substancja aktywna, która chroni przed uszkodzeniami skóry związanymi ze stresem i odnosi się do dobrego samopoczucia emocjonalnego i koncepcji naturalnego starzenia się.
Dowiedz się więcej na ich stoisku oraz w Strefie Innowacji.
ProTec Botanica – stoisko L11

ProTec Botanica przedstawia pierwszy składnik z nowej serii Floactiv – Floactiv Skin BLB. To aktywny składnik stworzony ze starannie dobranych olejków eterycznych i olejów roślinnych do zwalczania plam i wyprysków.
Winkey – stoisko AL65

Winkey przedstawia swój w 100% pochodzenia roślinnego, zatwierdzony przez COSMOS WActive® Camellia Squalane. Produkt ten podtrzymuje, nawilża i utrzymuje gładką i elastyczną skórę oraz pozostawia włosy lśniące i błyszczące. WActive® Camellia Squalane pochodzi ze zrównoważonych i odnawialnych źródeł. Ma niesamowitą, nieważką smarowność, idealną do wielu różnych zastosowań w pielęgnacji ciała.
Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami.
Do zobaczenia w Barcelonie!