Cetpro PQ-22 jest wodnym kopolimerem o właściwościach amfoterycznych. Ze względu na kompatybilność z większością anionowych i amfoterycznych środków powierzchniowo czynnych oraz szeroki zakres pH, ten środek kondycjonujący idealnie nadaje się do włosów suchych, łamliwych lub poddanych obróbce chemicznej.

Cetpro PQ-22 nadaje włosom miękkość i jedwabistość, zapewniając jednocześnie doskonałe właściwości poślizgowe i zapobieganie plątaniu się włosów na mokro w produktach do pielęgnacji włosów. Wykazuje niezwykłą stabilność w aplikacjach o ekstremalnym pH, co czyni go idealnym do stosowania w produktach do pielęgnacji włosów suchych lub poddanych obróbce chemicznej. Polecamy Cetpro PQ-22 również do produktów pielęgnacyjnych i zabiegów przeznaczonych do włosów etnicznych.

Cetpro PQ-22 zapewnia gładką i aksamitną skórę oraz zmniejsza uczucie napięcia związane z suchością skóry. W preparatach do pielęgnacji skóry poprawia poślizg i właściwości aplikacyjne.

W produktach piennych Cetpro PQ-22 poprawia bogactwo i kremowość piany, zwiększając jej stabilność.

  • Środek kondycjonujący o doskonałej stabilności pH Pielęgnacja włosów: idealna dla osób relaksujących, wybielaczy, barwników, szamponów, odżywek, produktów do stylizacji
  • Pielęgnacja skóry: poprawia nawilżenie i poprawia odczucie skóry
  • Zapewnia doskonałe rozczesywanie na mokro i na sucho
  • Kompatybilny z większością anionowych i amfoterycznych środków powierzchniowo czynnych
  • Nie łuszczy się
  • Poprawia pienienie i zwiększa stabilność piany

INCI: Polyquaternium-22