Proszki:
ECOSOFT 627S

Sferyczny proszek otrzymywany ze 100% kompostowalnego i odnawialnego kwasu polimlekowego. Sferyczny kształt zapewnia odpowiedni poślizg i gładkość zbliżoną do krzemionki, idealnie kryje zmarszczki i zapewnia efekt soft focus. Doskonale sprawdzi się w kosmetykach kolorowych jak i w produktach pielęgnacyjnych. Może stanowić ekonomiczną alternatywę dla PMMA, Nylonu-12 czy PTFE.

Tutaj można pobrać TDS

BIOSOFT 915

100% Polihydroksymaślan – bioferment z cukrów roślinnych biodegradowalny w wodzie słodkiej i słonej. Absorbuje 1.4 razy więcej oleju niż sam waży, dzięki czemu jest bardzo skutecznym, naturalnym składnikiem matującym. W recepturze zapewnia naturalne wykończenie, może być również stosowany w produktach regulujących ilość sebum, zarówno kolorowych, jak i pielęgnacyjnych.

Tutaj można pobrać TDS

NATURESOFT 880GT
 
Kompozyt ekstraktu z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis) i wosku ryżowego (Oryza sativa) zmikronizowany do bardzo drobnego proszku. Zielona herbata znana jest z zawartości minerałów, katechiny i polifenoli, które mają działanie przeciwzapalne, chronią przed podrażnieniami i utlenianiem. Naturesoft 880GT może być składnikiem produktów zarówno kolorowych, jak i pielęgnacyjnych, przywracających skórze równomierny koloryt, zmniejszy zaczerwienienie i będzie łagodził oraz uspokajał skórę. Produkt jest biodegradowalny w słodkiej wodzie.
Uwaga: naturalny zielony kolor może blaknąć po wystawieniu na słońce.

Tutaj można pobrać TDS

Eksfolianty:

NATUREBEAD YELLOW C20
 
Sferyczne kuleczki do peelingu otrzymywane z naturalnego wosku Carnauba, w pięknym, złoto-żółtym kolorze, który zawdzięczamy naturalnej barwie wosku  Carnauba T-3 – Kolor Natury. Kuleczki są kuliste i występują w rozmiarze 20 mesh. Zapewniają delikatną, ale skuteczną eksfoliację bez obawy przed migracją koloru do receptury. Atrakcyjny kolor daje również ciekawy efekt wizualny.

Tutaj można pobrać TDS

NATUREBEAD GREENTEA R20
 
Sferyczne kuleczki do peelingu otrzymywane z ekstraktu z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis) i wosku ryżowego (Oryza sativa). Kuleczki występują w rozmiarze 20 mesh i mają naturalny, zielony kolor – Kolor Natury. Atrakcyjny kolor i sferyczny kształt zapewniają efekt wizualny oraz  delikatną eksfoliację.
Uwaga: naturalny zielony kolor może blaknąć po wystawieniu na słońce.

Tutaj można pobrać TDS